Center of Traditional Chinese Martial Arts and Zen Buddhism 中国传统武术与禅宗佛教中心
Hledat
Navigace: Czech Shaolin Temple > RECENZE

RECENZE

Lucie Hegrová

Na doporučení mých známých jsem vyhledala mistra Shi Heng Zhu, zda by mi dokazal pomoci s mým zdravotním stavem. Po třech týdnech léčby pomocí fytoterapie a tuina masažích problémy zmizely. Vím, že spousta lidí na tradiční čínskou medicínu nevěří, sama jsem tomu moc nevěřila, ale nyní vím, že chemické léky nejsou potřeba. Mockrát děkuji!

 

Ivana Zifčáková, studentka

Kung-fu není jen o tom, umět někoho „nakopnout". Je to vše kolem nás, ve všem, co děláme. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to to nejlepší, co jsem kdy „poznala", a jsem ráda, že to bylo právě v Czech Shaolin Temple. Nejenže jsem se dostala do skvělého, přátelského kolektivu a poznala spoustu úžasných lidí, ať už těch malých, mladých, anebo starších, ale nikdy jsem se nemusela bát, že by se mi někdo smál za to, že něco neumím nebo nechápu. Vždy jsem si mohla být jistá tím, že mi dodají odvahu překonat své meze a posunout se o něco dál. Pod vedením mistra Shi Heng Zhu jsem překonala věci, o kterých jsem si dřív myslela, že jsou nemožné. Jeho přístup je stejně tak přátelský jako přísný. Neustále každého překvapuje tím, kam až jeho schopnosti sahají a nutí vás to přemýšlet, co všechno musel překonat, než se dostal na takovouto úroveň, a právě tímto ve vás dokáže vyvolat touhu a odhodlání být stále lepší a lepší. 
Kung-fu se nestalo jen mým koníčkem, stalo se mou nedílnou součástí už do konce života, a za to vděčím právě llidem z Czech Shaolin Temple.
Děkuji.

Pawel Krupa, Poland

I highly recommend Czech Shaolin Temple. Sifu Shi heng Zhu will not only teach you authentic Kung Fu exercises and forms but most importantly he will push your limits far beyond what you thought was possible. Can not say enough good things about this teacher and his Temple. Amituofo!!

Eva Dluhošová

Ze zkušenosti vlastní (Taiji 1 rok) a na základě toho, co se mé dítě (Shaolin) naučilo za dva měsíce bych chtěla říct, že náš Shifu dokáže zaujmout, zapálit člověka pro danou věc, probudit touhu poznávat nové věci a snahu být stále lepší a lepší. A já za to DĚKUJI. Amituofo.

Kristina Jánská

Jsem moc ráda, že jsem se přes dlouholeté "nicnedělání" odhodlala skoncovat s fádností všedních dnů a přihlásila se na tréninky Shaolin a Tai Ji Yang. S přístupem jakým vede své žáky Shifu Shi Heng Zhu jsem se nikde nesetkala. Přátelský, laskavý a povzbudivý. Dokáže člověka nabít energií a neskonalou touhou být lepší. Děkuji za to, že nám s trpělivostí, sobě vlastní, předává své umění a učí nás být lepšími, nejen po fyzické stránce. Velký obdiv a respekt! Amituofo

Michal Slavík

Nejlépe strávený víkend!!!

Patrik Bartoš, podnikatel

Vždy jsem chtěl trénovat Shaolin. Náhodně jsem narazil na Martina a prostě to vyzkoušel. Mám problémy s Disciplínou a jsem velice líný člověk. No Martin to ze mě zdárně vykopává. Díky jeho přísným tréninkům přestávám poslouchat své vnitřní hlasy, které říkají: už nemůžeš, kašli na to, dnes ne.

Navíc se mi líbí, že cvičí tradiční Shaolin a ne jeho sportovní formu. Dělá to srdcem a takových lidí je dnes málo.

Doporučuji!

 
© www.kungfuacademy.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma