Shaolin is Zen, isn't fist 少林是禅不是拳
Hledat
Navigace: Czech Shaolin Temple > Výsledky soutěží

Výsledky soutěží

Dragon World Cup 2019

25.5.2019, Karviná - Česká republika

11x zlato, 6x stříbro, 13x bronz

Pohár za nejlepšího mistra, Pohár za nejlepšího seniora!!!

Taolu: 

Mistr Martin Lee: 18+ masters

1.místo formy Soft masters (Shaolin Rou Quan)

1.místo formy Hard masters (Shaolin Qi Xing Quan)

1.místo formy Weapon masters (Shaolin Pu Dao)

Pohár za nejlepšího mužského seniora Masters

Ivana Zifčáková: 18+ women

1.místo formy Soft masters (Shaolin Rou Quan)

1.místo formy Weapon senior (Shaolin Yin Shou Gun)

3.místo formy Hard senior (Shaolin Hu Quan)

Pohár za nejlepšího ženského seniora soutěže

Mistr Miroslav Lee: 18+ Masters

2.místo formy Soft masters (Wing Chun Siu Nim Tao)

3.místo formy Weapon masters (Wing Chun Lok Dim Boon Kwan)

Elizabeth Lee: junior women

2.místo formy Soft (Shaolin She Quan)

3.místo formy Weapon (Shaolin Shan)

3.místo formy Synchron (Shaolin Ji Ti Quan)

David Procházka: junior man

1.místo formy Weapon (Shaolin Yin Shou Gun)

2.místo formy Hard (Shaolin Tong Bi Quan)

3.místo formy Soft (Shaolin Ying Zhao)

3.místo formy Synchron (Shaolin Ji Ti Quan)

Václav Návara: kadet man

1.místo formy Weapon (Shaolin Yin Shou Gun)

1.místo Iron Horse Stance

2.místo formy Hard (Shaolin Lao Hu Quan)

3.místo formy Soft (Shaolin Tong Bi Quan)

Filip Dluhoš: junior man

1.místo formy Soft (Shaolin Ying Zhao)

1.místo formy Hard (Shaolin Tong Bi Quan)

Petr Rys: 18+

2.místo formy Weapon senior (Shaolin Yin Shou Gun)

3.místo Iron Horse Stance

Petr Kaufmann: 18+

3.místo formy Hard senior (Shaolin Tong Bi Quan)

Patrik Pham: 18+

2.místo formy Soft senior (Shaolin Ying Zhao)

Jakub Návara: Junior man

3.místo formy Synchron (Shaolin Ji Ti Quan)

Vlastimil Tomaščák: kids man

3.místo formy Weapon (Shaolin Yin Shou Gun)

Michal Zháněl: junior man

3.místo Iron Horse Stance

Vojta Abrle: 18+ man

3.místo formy Soft (Wing Chun Siu Nim Tao)

Milan Koutný: disable

1.místo formy Disable (Wing Chun Siu Nim Tao)

Qingda: 

Šimon Peňáz: 

1. místo junior -45kg

U této soutěže jsou zveřejněné pouze medailová umístění, neboť vetšinu nemedailových neznáme. Samozřejmě velká gratulace patří všem zúčastněným, i těm, co se neumístili na stupních vítězů. Všeci byli velice šikovní!

5. Moravský pohár ve Wushu

30.3.2019, Brno

5x zlato, 1x stříbro

Taolu:

Elizabeth Lee:

1.místo Tradiční severní pěst, dívky 9-11 let

1.místo Tradiční jižní pěst, dívky a kluci 9-11 let

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní, dívky 9-11 let

1.místo Tradiční formy s krátkou zbraní, dívky a chlapci 9-11 let

2.místo Wing Chun pěst, dívky a kluci  9-17 let

Filip Dluhoš:

1.místo Tradiční severní pěst, kluci 9-11 let

5.místo Tradiční jižní pěst, dívky a kluci 9-11 let

6.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní, kluci 9-11 let

Gabriela Finsterlová:

5.místo Tradiční severní pěst, kadetky 12-14 let

6.místo Tradiční formy s krátkou zbraní, kadetky 12-14 let

Michal Zháněl:

5.místo Tradiční severní pěst, kluci 9-11 let

Vlastimil Tomaščák:

6.místo Tradiční pěst začátečníci do 11 let

Na fotografii zleva: Vlastimil Tomaščák, Gabriela Finsterlová, Filip Dluhoš, mistr Shi Heng Zhu, Elizabeth Lee, Michal Zháněl

XXII Poland Open Wushu Cup

1.-2.12.2018, Krakow-Polsko

Na tuto soutěž jsme se sjednotili s Lee Wing Chun Organization

13x zlato, 5x stříbro, 5x bronz

Taolu:

Elizabeth Lee: Pohár za nejlepšího soutěžícího v juniorských kategoriích

1.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, dívky a kluci  9-17 let

1.místo Tradiční severní pěst, dívky 9-11 let

1.místo Tradiční formy s tyčí, dívky 9-11 let

1.místo Tradiční formy ostatní kráté zbraně, dívky a chlapci 9-11 let

2.místo Tradiční jižní pěst, dívky 9-11 let

3.místo Tradiční formy s mečem, dívky a kluci 9-14 let

Miroslav Lee: Lee Wing Chun Organization

1.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, muži a ženy 18-60 let

1.místo Wing Chun-Look Dim Boon Kwun, muži a ženy 18-39 let

4.místo Wing Chun-Biu Tze, muži a ženy 18-39 let

Karolína Pražáková: 

1.místo Tradiční formy s mečem, dívky a kluci 9-14 let

2.místo Tradiční formy s kopím, dívky a kluci 12-14 let

2.místo Tradiční severní pěst, dívky 12-14 let

3.místo Tradiční formy s tyčí, dívky 12-14 let

5.místo Tradiční formy ostatní krátké zbraně, dívky a kluci 12-14 let

9.místo Tradiční jižní pěst, dívky 12-14 let

Filip Dluhoš:

1.místo Tradiční severní pěst, chlapci a dívky do 9 let

1.místo Tradiční formy s tyčí, chlapci do 9 let

3.místo Tradiční jižní pěst, chlapci do 9 let

Ivana Zifčáková:

1.místo Tradiční formy s tyčí, ženy 18-39 let

3.místo Tradiční severní pěst, ženy 18-39 let

6.místo Tradiční jižní pěst, ženy 18-39 let

Gabriela Finsterlová:

1.místo Tradiční severní pěst, dívky 12-14 let

5.místo Tradiční formy s mečem, dívky a kluci 9-14 let

David Procházka: 

1.místo Tradiční severní pěst, chlapci 9-11 let

4.místo Tradiční formy s tyčí, chlapci 9-11 let

6.místo Tradiční formy s šavlí, chlapci 9-11 let

8.místo Tradiční jižní pěst, chlapci 9-11 let

Kevin Müller: Lee Wing Chun Organization

2.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, dívky a chlapci 9-17 let

Adriana Maradová: Lee Wing Chun Organization

3.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, dívky a chlapci 9-17 let

Václav Návara: 

4.místo Tradiční jižní pěst, kluci 12-14 let

5.místo Tradiční formy s tyčí kluci 12-14 let

7.místo Tradiční severní pěst, kluci 12-14 let

7.místo Tradiční formy s kopím, kluci a holky 12-14 let

Jakub Návara:

4.místo Tradiční severní pěst, chlapci 9-11 let

Vlastimil Tomaščák:

4.místo Tradiční severní pěst, chlapci do 9 let

Michal Zháněl:

7.místo Tradiční severní pěst, chlapci 9-11 let

Vojtěch Abrle: Lee Wing Chun Organization

7.místo Wing Chun-Chum Kiu, ženy a muži 12-60 let

Petr Kaufmann:

7.místo Tradiční severní pěst, muži 18-60 let

14.místo Wing Chun-Chum Kiu, muži a ženy 12-60 let

17.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, muži a ženy 18-60 let

Zdenek Kozub: Lee Wing Chun Organization

8.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, muži a ženy 18-60 let

15.místo Wing Chun-Chum Kiu, muži a ženy 12-60 let

Jindřich Bojanovský: Lee Wing Chun Organization

10.místo Wing Chun-Siu Nim Tao, muži a ženy 18-60 let

Sanda/Qingda:

Šimon Peňáz: Qingda do 40kg

1.místo

Ladislav Rapan: Qingda do 70kg

2.místo

Mistrovství České republiky

24.11.2018, Louny

2x zlato, 3x stříbro, 2x bronz

Taolu:

Elizabeth Lee: dívky do 11 let

1.místo Tradiční formy beze zraně

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

3.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

4.místo Tai Ji Quan (sloučena s dospělými do 35 let)

5.místo Tradiční formy zbraně ostatní (sloučena s kadety a kadetkami do 14 let)

Vítěz národního žebříčku za rok 2018 v dívkách do 11 let

Karolína Pražáková: Kadetky do 14 let

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

3.místo Tradiční formy beze zbraně

Vítěz národního žebříčku za rok 2018 pro tradiční wushu v Katkách do 14 let

Filip Dluhoš: chlapci do 9 let

2.místo Tradiční formy beze zbraně

4.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Václav Návara: kadeti do 14 let

5.místo Tradiční formy beze zbraně

5.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Juniorská Liga Wushu

13.10.2018, Kuřim - Česká republika

7x zlato, 2x stříbro, 2x bronz

Taolu:

Elizabeth Lee: dívky do 11 let

1.místo Tradiční formy beze zbraně

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

3.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

Karolína Pražáková: kadetky do 14 let

1.místo Tradiční formy beze zbraně

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

Filip Dluhoš: děti do 8 let

2.místo Tradiční formy beze zbraně

3.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Gabriela Finsterlová: začátečníci do 14 let

1. místo

Michal Zháněl: začátečníci do 11 let

1.místo

Vlastimil Tomaščák: začátečníci do 8 let

1.místo

Na fotografii zleva: Karolína Pražáková, Elizabeth Lee, Vlastimil Tomaščák, Shifu Shi Heng Zhu. Michal Zháněl, Filip Dluhoš, Gabriela Finsterlová

Dragon World Cup 2018

26.5.2018, Karviná - Česká republika

12x zlato, 8x stříbro, 2x bronz

Pohár za nejlepší tým, Pohár za nejlepšího mistra, Pohár za nejlepšího juniora!!!

Taolu: 

Mistr Martin Lee: 18+ masters

1.místo formy Soft masters (Shaolin Rou Quan)

1.místo formy Hard masters (Shaolin Qi Xing Quan)

1.místo formy Weapon masters (Shaolin Pu Dao)

Pohár za nejlepšího soutěžícího v kategoriích Masters

Elizabeth Lee:

1.místo formy Soft dívky do 9 let (Shaolin She Quan)

1.místo formy Hard dívky do 9 let (Shaolin Xiao Luohan Quan)

1.místo formy Weapon dívky do 9 let (Shaolin Qi Xing Jian)

Pohár za nejlepšího soutěžícího v kategoriích Junior

Karolína Pražáková:

1.místo formy Soft kadetky 13-17 let (Shaolin Luohan ShiBa Shou)

1.místo Horse Stance kadeti 13-17 let

2.místo formy Weapon kadetky 13-17 let (Shaolin Yin Shou Gun)

4.místo formy Hard kadetky 13-17 let (Shaolin Lao Hu Quan)

Dominik Kolek:

1.místo formy Soft chlapci 10-12 let (Tang Lang Xiao Tao Quan)

1.místo formy Weapon chlapci 10-12 let (Shaolin Yin Shou Gun)

2.místo formy Hard chlapci 10-12 let (Shaolin Tong Bi Quan)

Václav Návara:

1.místo formy Weapon kadeti 13-17 let (Shaolin Yin Shou Gun)

2.místo formy Hard kadeti 13-17 let (Shaolin Lao Hu Quan)

2.místo Horse Stance kadeti 13-17 let

3.místo formy Soft kadeti 13-17 let (Shaolin Tong Bi Quan)

Filip Dluhoš:

1.místo formy Soft chlapci do 9 let (Shaolin Tong Bi Quan)

2.místo formy Hard chlapci do 9 let (Shaolin Lian Huan Quan)

Jakub Návara:

3.místo formy Soft chlapci 10-12 let (Shaolin Lian Huan Quan)

Michal Zháněl:

2.místo Horse Stance děti do 12 let

4.místo formy Soft chlapci 10-12 let (Shaolin Lian Huan Quan)

Julie Tydlačková:

2.místo formy Soft kadetky 13-17 let (Shaolin tong Bi Quan)

Gabriela Finsterlová:

4.místo formy Soft kadetky 13-17 let (Shaolin Lian Huan Quan)

Šimon Tydlačka:

4.místo formy Soft chlapci do 9 let (Shaolin Lian Huan Quan)

Vlastimil Tomaščák:

5.místo formy Soft chlapci do 9 let (Shaolin Lian Huan Quan)

QingDa:

Šimon Peňáz: 2. místo chlapci BRH

Na fotografii zleva Václav Návara, Filip Dluhoš, Michal Zháněl, Karolína Pražáková, mistr Martin Lee, Elizabeth Lee, Dominik Kolek, Jakub Návara, Gabriela Finsterlová (bohužel někteří odjeli ještě před focením a tak na foto chybí)

6th European Chinese Wushu Festival

28.4.2018, Praha - Česká republika

3x zlato, 4x stříbro, 3x bronz

Taolu:

Elizabeth Lee:

1.místo Tradiční jižní pěst dívky 9-11 let

2.místo Tradiční severní pěst dívky 9-11 let

2.místo Tradiční dlouhá zbraň dívky 9-11 let

3.místo Tradiční krátká zbraň dívky 9-11 let

3.místo Tai Ji Quan ostatní styly dívky a ženy 0-65 let

Karolína Pražáková:

2.místo Tradiční jižní pěst dívky 12-14 let

4.místo Tradiční severní pěst dívky 12-14 let

4.místo Tradiční krátká zbraň dívky 12-14 let

4.místo Tradiční dlouhá zbraň dívky 12-14 let

David Procházka:

1.místo Tradiční krátká zbraň chlapci 9-11 let

5.místo Tradiční severní pěst chlapci 9-11 let

5.místo Tradiční dlouhá zbraň chlapci 9-11 let

Dominik Kolek:

3.místo Tradiční dlouhá zbraň chlapci 9-11 let

4.místo Tradiční severní pěst chlapci 9-11 let

Filip Dluhoš:

2.místo Tradiční severní pěst chlapci do 9 let

Qingda (čínský box):

Ladislav Rapan:

1.místo muži do 65kg (K.O. v prvním kole)

Šimon Peňáz:

Vyřazen v prvním zápase s o 3 roky starším a dvě hlavy vyšším soupeřem. I přesto se pral statečně a ustál obě kola

Na fotografii z leva Šimon Peňáz, David Procházka, Filip Dluhoš, Karolína Pražáková, Elizabeth Lee, Dominik Kolek, Ladislav Rapan. V pozadí mistr Shi Heng Zhu

Mistrovství Slovenska ve Wushu

21.4.2018, Bratilsva - Slovensko

11x zlato, 7x stříbro, 5x bronz

Taolu (formy):

Elizabeth Lee:

1.místo Tradiční severní pěst dívky 9-11 let

1.místo Imitující styl dívky a chlapci 9-11 let

1.místo Tradiční krátké zbraně dívky a chlapci 9-11 let

1.místo Tradiční dlouhé zbraně dívky a chlapci 0-11 let

Karolína Pražáková:

1.místo Tradiční dlouhé zbraně dívky 12-14 let

1.místo Tradiční Qiangshu (kopí) dívky a chlapci 12-14 let

3.místo Tradiční Tong Bi Quan dívky 12-14 let

3.místo Tradiční severní pěst dívky 12-14 let

David Procházka:

1.místo Tradiční severní pěst chlapci 0-11 let

2.místo Imitující styl chlapci a dívky 9-11 let

2.místo Tradiční krátká zbraň dívky a chlapci 9-11 let

2.místo Tradiční douhá zbraň dívky a chlapci 0-11 let

Filip Dluhoš:

1.místo Tradiční Lian Huan Quan chlapci do 8 let

1.místo Tradiční severní pěst chlapci do 8 let

Dominik Kolek: 

2.místo Imitující styl chlapci 12-14 let

3.místo Tradiční Qiangshu (kopí) chlapci a dívky 12-14 let

7.místo Tradiční severní pěst chlapci 12-14 let

9.místo Tradiční dlouhá zbraň chlapci 12-14 let

Václav Návara:

2.místo Tradiční Qiangshu (kopí) chlapci a dívky 12-14 let

3.místo Imitující styl chlapci 12-14 let

7.místo Tradiční dlouhá zbraň chlapci 12-14 let

9.místo Tradiční severní pěst chlapci 12-14 let

Gabriela Finsterlová:

1.místo Tradiční pěst začátečnící chlapci a dívky 12-14 let

Jakub Návara, Michal Zháněl: (shodný počet bodů)

2.místo Tradiční pěst začátečnící chlapci a dívky 9-11 let

Šimon Tydlačka:

3.místo Tradiční pěst začátečnící chlapci a dívky do 8 let

Vlastimil Tomaščák:

4.místo Tradiční pěst začátečnící chlapci a dívky do 8 let

Qingda (čínský box):

Patrik Pham: 

1.místo v kategorii muži 60-65kg

Ladislav Rapan:

2.místo v kategorii muži 60-65kg

4. Národní pohár Moravy

25.3.2018, Brno

4x zlato, 5x stříbro, 3x bronz

Elizabeth Lee:

1.místo Tradiční formy beze zbraně dívky 9-11 let

1.místo Tradiční formy s krátkou zbraní dívky 9-11 let

1.místo Wing Chun dívky 0-15 let

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní dívky 9-11 let

Oceněna jako 2. nejlepší šoutěžící ve věku 0-17 let kluci i holky dohromady za rok 2017.

Karolína Pražáková:

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní kadetky 12-14 let

3.místo Tradiční formy beze zbraně kadetky 12-14 let

3.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní kadetky 12-14 let

David Procházka:

1.místo Tradiční formy s krátkou zbraní chlapci 9-11 let

2.místo Tradiční formy beze zbraně chlapci 9-11 let

4.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní chlapci 9-11 let

Dominik Kolek:

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní chlaci 9-11 let

6.místo Tradiční formy beze zbraně chlapci 9-11 let

Filip Dluhoš:

2.místo Tradiční formy beze zbraně chlapci do 9 let

Petr Kaufmann:

4.místo Tradiční formy beze zbraně veteráni nad 35 let

3.místo Wing Chun muži nad 15 let (Lee Wing Chun Organization)

Václav Návara:

9.místo Tradiční formy beze zbraně kadeti 12-14 let

11.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní kadeti 12-14 let

1st European Shaolin Wushu Championships

8.-11.3.2018, Budapešť, Maďarsko

Mistr Martin Lee: 18-35 let

4.místo Shaolin pěst

6.místo Shaolin krátká zbraň (meč)

Elizabeth Lee: 0-15 let

10.místo Shaolin pěst

5.místo Shaolin meč

Karolína Pražáková: 13-16 let

5.místo Shaolin pěst

8.místo Shaolin dlouhá zbraň (kopí)

XXI Otwarty Puchar Polski WuShu

1.-3.12.2017, Krakow, Polsko

8x zlato, 5x stříbro, 5x bronz

Mistr Martin Lee: 18+

1.místo Tradiční severní pěst

Elizabeth Lee: 9-11

1.místo Tradiční jižní pěst

1.místo Tradiční formy s tyčí

2.místo Tradiční severní pěst

2.místo Tradiční formy s mečem

Karolína Pražáková: 12-14

1.místo Tradiční severní pěst

1.místo Tradiční formy s tyčí

2.místo Tradiční formy s kopím

3.místo Tradiční formy s mečem

Dominik Kolek: 9-11

1.místo Tradiční formy s tyčí

3.místo Tradiční severní pěst

3.místo Tradiční formy s kopím

Ivana Zifčáková: 18+

1.místo Tradiční formy s tyčí

3.místo Tradiční severní pěst

4.místo Tradiční formy s mečem

Šimon Peňáz: 7-8

1.místo QingDa (čínský box)

Josef Bátorek: 9-11

2.místo Tradiční formy s tyčí

5.místo Tradiční severní pěst

6.místo Tradiční formy s šavlí

Filip Dluhoš: do 9

2.místo Tradiční severní pěst

Václav Návara: 11-14

3.místo Tradiční severní pěst

8.místo Tradiční formy s kopím

9.místo Tradiční formy s tyčí

Na fotografii zleva: Šimon Peňáz, Dominik Kolek, Elizabeth Lee, mistr Martin Lee, Karolína Pražáková, Ivana Zifčáková,

dole: Josef Bátorek, Filip Dluhoš, Václav Návara

Juniroská Liga

2.12.2017, Brno

Gabriela Finsterlová:

1.místo Začátečnící od 11 let, pěstní formy

Jakub Návara:

1.místo Začátečnící do 11 let, pěstní formy

Michal Zháněl:

4.místo Začátečnící do 11 let, pěstní formy

Na fotografii zleva: Michal Zháněl, Jakub Návara, Gabriela Finsterlová

The 7th World Kungfu Championships

7.-11.11.2017, E'meishan, Čína

Z Czech Shaolin Temple vyrazil v reprezentaci jako Team Leader a soutěžící mistr Martin Lee a získal bronzovou medaili v kategorii Shaolin Quan.

Na fotografii: mistr Martin Lee

Mistrovství České republiky

28.10.2017, Brno

4x Zlato, 7x stříbro, 1x bronz

Mistr Martin Lee: 18-35

1.místo Tradiční severní pěst

1.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Vítěz národního žebříčku v tradičním WuShu pro rok 2017

Elizabeth Lee: do 9

1.místo Tradiční severní pěst

4.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Karolína Pražáková: 12-14

2.místo Tradiční severní pěst

4.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

5.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Josef Bátorek: 9-11

2.místo Tradiční severní pěst

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Ivana Zifčáková: 18+

2.místo Tradiční severní pěst

5.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

6.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

David Procházka: 9-11

5.místo Tradiční severní pěst

6.místo Tradiční formy s krátkou zbraní

7.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní

Jan Patterman:

2.místo Qing Da (36-40kg)

Šimon Peňáz:

3.místo Qing Da (31-35kg)

Na fotografii zleva: David Procházka, Šimon Peňáz, Karolína Pražáková, Ivana Zifčáková, mistr Martin Lee, Elizabeth Lee, Josef Bátorek

International Wushu Championship

27.5.2017, Komárno - Slovensko

13x zlato, 9x stříbro, 8x bronz (celkem 30 medailí)

Elizabeth Lee: do 9

1.místo Tradiční Lian Huan Quan

1.místo Tradiční formy s tyčí (Yin Shou Gun)

1.místo Imitující styl (Shaolin She Quan)

1.místo Yang Tai Ji forma 24

1.místo Wing Chun (Siu Nim Tao)

3.místo Tradiční pěstní formy (Xiao Luohan Quan)

3.místo Tradiční formy s krátkou zbraní (Qi Xing Jian)

Karolína Pražáková: 12-14

1.místo Tradiční formy s tyčí (Yin Shou Gun)

1.místo Tradiční severní pěst (Luohan ShiBa Shou)

2.místo Tradiční Tong Bi Quan (ve svých 12 letech byla v kategorii 15-18 let!)

2.místo Tradiční dlouhá zbraň (ShiSan Qiang)

3.místo Imitující styl (Shaolin Lao Hu)

4.místo Tradiční krátká zbraň (Qi Xing Jian)

David Procházka: 9-11

1.místo Tradiční krátká zbraň (Zhui Feng Gan Yue Dao)

2.místo Tradiční severní pěst (Tong Bi Quan)

2.místo Imitující styl (Shaolin Ying Zhao)

3.místo Tradiční formy s tyčí (Yin Shou Gun)

Josef Bátorek: 9-11

1.místo Tradiční pěstní formy (Qi Xing Quan)

2.místo Tradiční krátká zbraň (Zhui Feng Gan Yue Dao)

Dominik Kolek: 9-11

2.místo Tradiční pěstní formy (Tong Bi Quan)

3.místo Tradiční dlouhá zbraň (ShiSan Qiang)

3.místo Imitující styl (Tang Lang Xiao Tao)

Petr  Kaufmann: 40+

2.místo Tradiční pěstní formy (Xiao Luohan Quan)

2.místo Wing Chun (Siu Nim Tao)

Jan Patterman:

1.místo Qing Da (Čínksý box - light contact)

Šimon Peňáz: do 9

1.místo Tradiční pěstní forma (Tong Bi Quan)

Julie Tydlačková: 15-18

1.místo Tradiční pěstní formy (Tong Bi Quan)

Matyáš Kaufmann: 9-11

1.místo Wing Chun (Siu Nim Tao)

Filip Dluhoš: do 9

2.místo Tradiční pěstní formy (Lian Huan Quan)

Michal Zháněl: 9-11

3.místo Tradiční pěstní formy (Lian Huan Quan)

Zdeněk Kozub: 18-39

3.místo Wing Chun (Siu Nim Tao)

Václav Návara: 12-14

5.místo Tradiční pěstní formy (Lian Huan Quan)

6.místo Tradiční formy s tyčí (Yin Shou Gun)

Na fotografii vzadu zleva: Julie Tydláčková, Václav Návara, Petr Kaufmann, mistr Martin Lee, Zdeněk Kozub, Jan Patterman

vpředu z leva: Matyáš Kaufmann, David procházka, Josef Bátorek, Michal Zháněl, Elizabeth Lee, Karolína Pražáková, Filip Dluhoš, Šimon Peňáz, Domink Kolek

Open World Championship In Martial Arts ''Dragon Cup''

13.5.2017, Ostrava - Česká republika

12x zlato, 9x stříbro, 6x bronz

Stali jsme se nejúspěšnějším týmem na soutěži!!!

Mistr Martin Lee:

1.místo Formy soft v kategorii mistrů

2.místo Formy inner v kategorii mistrů

Elizabeth Lee:

1.místo Formy soft

1.místo Formy weapons

1.místo Formy synchron

Karolína Pražáková:

1.místo Formy soft

1.místo Formy weapon

1.místo Formy synchron

1.místo Železný jezdec

Oceněna pohárem jako nejlepší soutěžící turnaje!

Josef Bátorek:

1.místo Formy soft

1.místo Formy weapon

2.místo Formy synchron

David Procházka:

2.místo Formy soft

2.místo Formy weapon

1.místo Formy synchron

Ivana Zifčáková:

1.místo Formy soft

3.místo Formy weapon

Dominik Kolek:

2.místo Formy soft

2.místo Formy synchron

3.místo Železný jezdec

Václav Návara:

3.místo Formy soft

3.místo Formy weapon

3.místo Železný jezdec

Petr Kaufmann:

2.místo Formy soft

Jan Patterman:

3.místo Qing Da (čínský box light contact)

Michal Zháněl:

2.místo Železný jezdec

Filip Dluhoš:

4.místo Formy soft

Julie Tydláčková:

4.místo Formy soft

Na fotografii zleva: Václav Návara, Karolína Pražáková, David Procházka, Ivana Zifčáková, mistr Martin Lee, Petr Kaufmann, Michal Zháněl, Jan Patterman, Dominik Kolek, Šimon Peňáz, Josef Bátorek, Filip Dluhoš

5th European International Chinese Wushu Festival

7.5.2017, Praha - Česká republika

4x zlato, 6x stříbro, 4x bronz

Mistr Martin Lee:

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní (Yin Shou Gun)

2.místo Severní tradiční pěstní formy (Qi Xing Quan)

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní (Qi Xing Jian)

Elizabeth Lee:

1.místo Tradiční jižní pěstní formy (Lao Hu)

1.místo Tradiční severní pěstní formy (Xiao Luohan Quan)

1.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní (Yin Shou Gun)

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní (Qi Xing Jian)

Mistr Miroslav Lee:

2.místo Tradiční jižní pěstní formy

David Procházka:

2.místo Tradiční formy s krátkou zbraní (Zhui Feng Gan Yue Dao)

3.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní (Yin Shou Gun)

3.místo Tradiční severní pěstní formy (Tong Bi Quan)

Josef Bátorek:

2.místo Tradiční formy s dlouhou zbraní (Yin Shou Gun)

3.místo Tradiční formy s krátkou zbraní (Zhui Feng Gan Yue Dao)

Dominik Kolek:

3.místo Tradiční severní pěstní formy (Tong Bi Quan)

Na fotografii: Z leva mistr Martin Lee, Josef Bátorek, mistr Miroslav Lee, David Procházka, Elizabeth Lee

Slovak Wushu Championship

8.4.2017, Slovensko - Bratislava

2x zlato, 7x stříbro, 8x bronz

Elizabeth Lee:

1.místo Shaolin imitující styl (tygr)

2.místo Shaolin pěstní formy

2.místo Shaolin formy s tyčí

3. místo Shaolin fromy s šavlí/mečem (meč)

Karolína Pražáková:

1.místo Shaolin formy s tyčí/kopím (tyč)

2.místo Shaolin tradiční dlouhá zbraň (kopí)

3.místo Shaolin pěstní formy

3.místo Shaolin imitující styl (tygr)

David Procházka:

2.místo Shaolin krátká zbraň (šavle)

2.místo Shaolin formy s tyčí/kopím (tyč)

5.místo Shaolin pěstní formy

Dominik Kolek:

2.místo Shaolin imitující styl (kudlanka)

3.místo Shaolin formy s tyčí

11.místo Shaolin pěstní formy

Ivana Zifčáková:

3.místo Shaolin pěstní formy

3.místo Shaolin formy s tyčí

Petr Kaufmann:

3.místo Shaolin pěstní formy

3.místo tradiční jižní styl (Wing Chun-Siu Nim Tao)

Šimon Peňáz:

2.místo pěstní formy

Josef Bátorek:

4.místo Shaolin pěstní formy

4.místo Shaolin formy s tyčí

5.místo Shaolin fromy s šavlí/mečem (šavle)

 

IV. Wushu Open Hungary

18.-19.3.2017, Maďarsko-Torokbalint

3x zlato, 3x stříbro, 4x bronz

Elizabeth Lee:

1.místo Shaolin formy s tyčí

2.místo Shaolin pěstní formy

3.místo Shaolin formy s krátkou zbraní (meč)

4.místo Shaolin imitující styl (tygr)

Karolína Pražáková:

1.místo Shaolin formy s dlouhou zbraňí (kopí)

2.místo Shaolin pěstní formy

3.místo Shaolin formy s tyčí

3.místo Shaolin imitující styl (tygr)

Josef Bátorek:

1.místo Shaolin pěstní formy

2.místo Shaolin formy s tyčí

5.místo Shaolin formy s krátkou zbraní (šavle)

Ivana Zifčáková:

3.místo Shaolin pěstní formy

4.místo Shaolin formy s tyčí

Dominik Kolek:

4.místo Shaolin pěstní formy

5.místo Shaolin imitující styl (kudlanka)

6.místo Shaolin formy s tyčí

Petr Kaufmann:

8.místo Shaolin pěstní formy

6.místo tradiční jižní styl (Wing Chun)

(u Petra Kaufmanna je potřeba zmínit, že ve věku 41 let soutěžil v kategorii s ročníky 90-97, takže i tak gratulace)

 

World Championship ''Moscow WuShu Stars 2017''

17.2.-22.2.2017, Rusko-Moskva (účastnilo se 730 soutěžících z 20 zemí světa)

Za českou reprezentaci se šampionátu účastnili: Shifu Martin Lee, Elizabeth Lee, Karolína Pražáková, Karel Korenc (WKS Praha)

Shifu Martin Lee:

-1.místo Wing Chun pěstní

-1.místo Shaolin pěstní

-3.místo Shaolin imitující styl

-4.místo Tai Ji s mečem

Elizabeth Lee:

-2.místo Shaolin pěstní

Karolína Pražáková:

3.místo Shaolin imitující styl

Karel Korenc (WKS Praha):

1.místo Shaolin imitující styl

2.místo Shaolin pěstní

3.místo Shaolin s tyčí

3.místo Shaolin s šavlí

Foto: z leva Karolína Pražáková,Elizabeth Lee, Shifu Martin Lee, Karel Korenc

 

European Traditional Wushu Championship 17.-18.12.2016, Polsko-Krakow
13 startů a získano 11 medailí (4x zlato, 6x stříbro, 1x bronz)
Shifu Martin Lee:

- 1.místo pěstní formy

- 1.místo formy s tyčí

Elizabeth Lee: 

- 2.místo pěstní formy

- 2.místo formy s tyčí

Karolína Pražáková: 

- 1.místo formy s tyčí

- 2.místo pěstní formy

- 2.místo formy s kopím

Josef Bátorek:

- 1.sto formy s tyčí

- 2.sto pěstní formy

Petr Kaufmann:

- 2.místo pěstní formy

Šimon Peňáz:

- 3.misto pestni formy


Dominik Kolek: 

- 4.místo pěstní formy

- 4.místo formy s tyčí

 

VII. International Carpatia WuShu Cup - 19.11.2016

Karolina Pražáková:

- 1. Místo pěstní formy

- 1. sto formy s kopím

- 3. sto formy s tyčí

Elizabeth Lee:

- 1. sto stní formy

- 4. sto formy s tyčí

David Procházka:

- 1. sto formy se šavlí

- 2. sto formy s tyčí

- 3. sto stní formy

Domink Kolek:

- 2. sto stní formy

- 3. sto formy s tyčí

Foto: z leva Dominik Kole, Elizabeth Lee, Karolína Pražáková, David Procházka, uprostřed mistr Martin Lee

 

Mezinárodní turnaj Dragon Cup: Karviná - 28.5.2016

Martin Lee: 

2. místo - Masters Category

Elizabeth Lee: 

3. místo - Taolu Soft style

4. místo Taolu soft style weapon

Karolína Pražákova:

1. místo - Taolu soft style

3. místo - Iron horse stance

4. místo - Taolu soft style weapon

David Procházka:

1. místo - Taolu soft style

Ladislav Rapan:

3. místo - Taolu soft style

4. místo - Taolu soft style weapon

4. místo - Sanda

Josef Bátorek:

4. místo - Taolu soft style

Dominik Kolek:

5. místo - Taolu soft style weapon

Foto: Z leva Ladislav Rapan, Da Shifu Martin Lee, Karolína Pražákova, Elizabeth Lee, David Procházka

Mezinárodní mistrovství Slovenska ve Wu Shu: Komárno - 30.4.2016

Miroslav Lee:

1. místo - Wing Chun (Taolu)

Stanislav Hudec:

2. místo - Wing Chun (Taolu)

David Procházka:

1. místo - Tradiční Shaolin pěstní formy

Karolína Pražáková:

3. místo - Tradiční Shaolin s Dlouhými zbraněmi

Elizabeth Lee:

2. místo - Tradiční Shaolin pěstní formy

3. místo - Tradiční Shaolin s Dlouhými zbraněmi

Ladislav Rapan:

5. místo - Tradiční Shaolin pěstní formy

 

 
© www.kungfuacademy.cz - vytvořte si také své webové stránky